KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15881007
nr 1588 1007
Akseli Gallen-Kallela
(1865-1931), Finland
Etsning, "Ex Libris Eliel Aspelin", ej signerad. Bildmått: 9x6,7, yttermått inklusive ram: 21x15,5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:13:07
12/12 18:45:52
1.100 kr
17/12 13:21:27
Akseli Gallen-Kallela
Läs mer om Akseli Gallen-Kallela